Size Fayda Sağlayabileceğimiz Alanlar

Hem kurumsal hem de bireysel olarak katılımlarda ücretsiz hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Devlet Destekleri Danışmanlığı

Eğitimleriniz başlamadan önce ve başladıktan sonra Kosgeb ,Tübitak  vb. devlet desteklerinde sizlerin yanında olarak süreçte yapılması gerekenler hakkında yardımcı oluyoruz.

Kurumsal Danışmanlık

Almış olduğunuz tüm eğitimlerde, eğitim sürenizin %10’u kadar ücretsiz danışmanlık hizmeti ile eğitim sonrasında yaşanan gelişmelerde ve aksaklıklarda size destek vererek iş sürecinizde size yardımcı oluyoruz.

Seviye Belirleme Testleri

Eğitimlerinize karar vermeden önce ofisinize gelelim almak istediğiniz eğitimler ile ilgili çalışanlarına ücretsiz testler uygulayarak hangi eğitimi almaları ve hangi seviyeden başlamaları gerektiği konusunda size yardımcı olalım.

Seminer

Eğitimleriniz tamamlandıktan sonra kurumunuzda ücretsiz olarak seminerler düzenleyerek  web, masaüstü, mobil yazılım yada web sayfası, dijital medya, veri tabanı hakkındaki bilgilerimizi sizlerle paylaşıyoruz. 

Kariyer Danışmanlığı

Yönelmek istediğiniz alanı tam olarak belirleyemediyseniz sizi ofisimize bekliyoruz. Ücretsiz kariyer danışmanlığı ile yönelmek istediğiniz alanda size yardımcı olalım.

Ücretsiz Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Formu Doldurabilirisiniz
BilgiYazan Eğitim Hizmetlerinden reklam-bilgilendirme(e-bülten) e-postaları almak istiyorum.
Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Bilgilendirme Metnini ve Haklarımı okudum, kabul ediyorum. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Kapsamında Bilgilendirme